Siber Güvenlik Eğitimleri

Uygulamalarınızı siber tehditlere karşı koruma konusunda endişeleriniz mi var?

Günümüzün dijital dünyasında uygulamalar, çoğu kuruluşun can damarıdır. Ancak, uygulamalara bağımlılık arttıkça, bunlar siber saldırılara karşı daha da savunmasız hale gelir. Kötü niyetli aktörler, verilerinizi, itibarınızı ve hatta finansal istikrarınızı riske atmak için sürekli olarak uygulamalardaki zayıflıklardan yararlanmaya çalışır.

İşte burada ücretsiz Uygulama Güvenliği Testleri Giriş Eğitimi devreye giriyor.

Kimler katılmalı:

  • Geliştiriciler ve programcılar
  • IT uzmanları
  • Güvenlik uzmanları
  • Sistem yöneticileri
  • Ürün Yöneticileri
  • Güvenli uygulamalar oluşturmayı anlamak ve bunlara katkıda bulunmak isteyen herkes

Çok geç olmadan harekete geçin! Ücretsiz Uygulama Güvenliği Testleri Giriş Eğitimine bugün kaydolun ve uygulamalarınızı ve kuruluşunuzu korumak için proaktif bir adım atın.

Eğitime kayıt olmak için tıklayınız.

Güvenli Yazılım Geliştirme Kitabımız Baskıya Girdi

Siber Güvenlik alanındaki duayen sorumluluğumuz ile ve yılların birikimiyle özenle hazırlanan kendi konusundaki ilk ve tek interaktif portal destekli “Güvenli Yazılım Geliştirme” kitabımızın baskıya verildiğini heyecanla duyuruyoruz. Kitap içerisindeki QR kodlar ile okuyucuların doğrudan portalda örnek kodlara erişerek denemeler yapabileceği OWASP standartlarında hazırlanan bu yapının ülkemiz siber güvenlik ekosistemine ve yazılım geliştirenlere büyük katkı sağlayacağını gururla paylaşırız. Bu kitabı doğrudan satın alabileceğiniz ortam için internet sitemizdeki duyurumuzu beklemenizi rica ederiz.

Daha Fazla Bilgi İçin: [email protected]