Siber Güvenlik Eğitimleri

Uygulama güvenliği alanında uzman kadrosu ile kurumlara/organizasyonlara yazılım geliştirme yaşam döngüsünü uçtan uca kapsayacak şeklide uygulama güvenliği eğitimleri, Devops/DevSecOps eğitimler vermekteyiz.

Bunun dışında bir siber güvenlik şirketi olarak da kurumlara/organizasyonlara siber güvenlik farkındalık eğitimi başta olmak üzere siber saldırılar öncesinde dikkat edilmesi gerekenler, siber saldırıya maruz kaldıktan sonra yapılması gerekenler, siber tabanlı Fraud/dolandırıcılık önleme eğitimi ve kurumların/organizasyonların uyması gerekli yasal zorunluluklar ve standartlar eğitimi gibi daha birçok alanda eğitimler verkmekteyiz. u alanda sosyal sorumluluk projeleri olarak yürütmekte olduğumuz bazı projeler de bulunmaktadır. 28 Haziran 2021 tarihinde ülkemizde “Uygulama Güvenliği” farkındalığını arttırmak ve genç nesillerin “Güvenli Kod Geliştirme” konusunda yetkinleşmelerini sağlamak amaçlı ödüllü bir yarışma düzenlenmiştir.

Kurucumuz ve Yönetim Kurulu Başkanımız Cüneyt KALPAKOĞLU Phd. tarafından kaleme alınan Güvenli Yazılım Geliştirme kitabının 2022 yılı içerisinde basılı olarak yayınlanması planlanmaktadır. Bu kitap basılanan kadar yapılan çalışmaların bir özeti niteliğinde bir de ücretsiz e-kitap yayınlanmıştır. Bu yayınlanan e-kitap zamanla güncellenip geliştirilecektir.

26 Ekim 2021 tarihinde ”Kuruluşlar Neden DDOS Koruma Çözümlerinden Memnun Değil?” başlıklı bir webinar gerçekleştirilmiştir.

  • DDoS koruma çözümlerinden memnun olmalarının başlıca nedenleri nelerdir?
  • Kuruluşların mevcut DDoS azaltma sağlayıcılarından memnun olmamalarının başlıca nedenleri ve bu konuda ne yapabilirler?

konuları çerçevesinde gerçekleştirilen bu webinar’de Forrester Kıdemli Analisti David Holmes ağırlanmıştır.

Sekiz yılı aşkın alan tecrübemiz ile ülkemize ve ülke dışına bu özgün alanda hizmet vermekten ve kendi ürün ve hizmetlerimizle uluslararası çözümlere katma değer yaratmaktan gururluyuz.