İŞ ORTAKLARIMIZ

Checkmarx

Checkmarx CxSAST statik kaynak kodu analizi yazılımı Gartner MQ’ta lideri ve sektörün önde gelen ürünüdür. Endpoint Labs. Checkmarx’ın ‘Strateji ve Teknolojik’ partneri statüsünde olup hem Türkiye hem de çevre ülkelerde Checkmarx adına profesyonel servisler vermektedir. Uygulama güvenliği testlerini yazılım süreçlerine entegre etmek ve DevOps/DevSecOps dönüşümü için Checkmarx ürün grubu ile hizmet verilmektedir.

Kondukto

Kondukto, farklı uygulama güvenliği test araçlarından gelen bulguların tek bir merkezi platform üzerinden görüntülenmesini ve yönetilmesini sağlayan bir süreç otomasyon aracıdır. Ürünün amacı bulguların tespitinden çözümüne kadar olan uygulama güvenliği ve DevOps süreçlerini otomatize ederek bulguların çözüm hızını arttırmak ve güvenlik testlerini yazılım geliştirme süreçlerinin bütününe entegre ederek DevSecOps adaptasyonuna olanak sağlamaktır.

Sysdig

Dünyada Container Security alanında ödüllü çözümler sunan Sysdig Kubernetes ve benzeri container teknolojilerinin güvenliklerinin sağlanması konularında hizmet vermektedir. Sysdig’in açık kaynak projeleri, sistem davranışını gözlemlemek, uygulama performansını gidermek ve Kubernetes veya Cloud Foundry gibi güvenli konteyner platformlarını izlemek için güçlü bir yol sağlar.

devopsinstitute

DevOps Enstitüsü, DevOps başarısının insan unsurlarını geliştirmeye kendini adamıştır. Küresel üyelik temelli bir uluslararası kurum olarak DevOps Enstitüsü, dijital dönüşüm ve çağdaş Bilgi Teknolojileri’ni destekleyerek inovatif yollar açmaya yardımcı olmak için BT uygulayıcılarını, eğitim ortaklarını, danışmanları, öğretim üyelerini, bu konuda uluslararası akreditasyon edinmeyi isteyenleri ve şirket yöneticilerini birbirine bağlayan sürekli bir öğrenme merkezidir. “Beceri, Bilgi, Fikir ve Öğrenme” den oluşan insan merkezli bir yetkinlik çerçevesi temelinde DevOps topluluğunda “Uluslararası Akreditasyonlu” kariyer geliştirmeye ve gelişmekte olan yeni uygulamaları desteklemeyi hedefliyoruz. Akreditasyonlar, araştırmalar, etkinlikler ve sürekli öğrenme programları dahil tüm çalışmalarımız BT’yi modernize etmek ve DevOps’u başarılı kılmak için “insan bilgisi” sağlamaya odaklanmıştır. Endpoint Bilgi Teknolojileri Güvenliği olarak bu önemli oluşumun Türkiyedeki temsilcisi olarak atanarak tüm bu eğitimleri vermeye ve Uluslararası Akreditasyon sınavlarını yapmaya yetkili kılınmış olmaktan gururluyuz.

Endian

Endian dünyanın en çok indirilen açık kaynak kodlu güvenlik duvarı/firewall sistemlerini geliştiren bir teknoloji firmasıdır. Endian’ın misyonu dijital dönüşüm dünyasında güvenli uzak erişim sağlamaktır. Endpoint Labs Endian’ın Türkiye operasyonunu yürütmekte ve yazılım süreçleri içerisinde yer almaktadır. Endian ürünlerinin BYOD ve HotSpot altyapıları Endpoint Labs ekibi katkılarıyla geliştirilmiştir.