İş Ortaklarımız

Checkmarx CxSAST statik kaynak kodu analizi yazılımı Gartner MQ’ta lideri ve sektörün önde gelen ürünüdür. Endpoint Labs. Checkmarx’ın ‘Strateji ve Teknolojik’ partneri statüsünde olup hem Türkiye hem de çevre ülkelerde Checkmarx adına profesyonel servisler vermektedir. Uygulama güvenliği testlerini yazılım süreçlerine entegre etmek ve DevOps/DevSecOps dönüşümü için Checkmarx ürün grubu ile hizmet verilmektedir.

Kondukto, farklı uygulama güvenliği test araçlarından gelen bulguların tek bir merkezi platform üzerinden görüntülenmesini ve yönetilmesini sağlayan bir süreç otomasyon aracıdır. Ürünün amacı bulguların tespitinden çözümüne kadar olan uygulama güvenliği ve DevOps süreçlerini otomatize ederek bulguların çözüm hızını arttırmak ve güvenlik testlerini yazılım geliştirme süreçlerinin bütününe entegre ederek DevSecOps adaptasyonuna olanak sağlamaktır.

Practical DevSecOps , BT Profesyonelleri için üründen bağımsız, pratik ve uygulamalı DevSecOps eğitim ve sertifika programları sunar. Çevrimiçi eğitimleri ve sertifikaları, DevOps Güvenliği, Bulut (Cloud) Güvenliği ve Konteyner Güvenliği dahil olmak üzere modern bilgi güvenliği alanlarına odaklanmıştır. Sertifikalar, zorlu beceri testlerinden (12-24 saatlik sınavlar) sonra elde edilir ve bilgi güvenliği alanında en değerli olarak kabul edilir.